מדפים לחנויות

 

חנויות ורשתות קמעונאיות מתאימות את נראותן לשינויים הקורים מדי יום בתחום זה עקב סיבות רבות כמו הרחבת שוק ה – on line  , לקוחות המעוניינים בביצוע קניון מהירות ללא עיכובים ועוד. 

בהתאם לפרמטרים העצמיים ולצורך של כל רשת שיווק או חנות מתבצע תכנון מדוקדק של הנראות העתידית של כל חנות על פי אופיין של הסחורות הנמכרות בה. זאת כדי ליצור חווית קניה שתוביל את הלקוח במסלול שתוכנן מראש, וכך ייחשף לכל תמהיל המוצרים הקיים בחנות, יחשוב על האפשרויות השונות המוצעות לו ויגיע בסופו של דבר לקופה. 

התכנון כולל יישום בפועל של שיטות תפעול יעילות המאפשרות ללקוח תשלום מהיר ונוח ולעובדי החנות קרבה פיזית למחסן כך שאפשר יהיה להוציא מלאים ולמלא סחורה במהירות. 

כדי להגיע לתוצאות המיטביות יש לבחון דרישה ייחודית של כל חנות ספציפית על כל היבטיה, תוך גיבוש האסטרטגיה הנכונה ביותר עבור סוג זה של חנות קמעונאית בהתאם לתחום עיסוקה, כמו רשתות פארם, רשתות DIY, ציוד משרדי, מזון, ירקות, פיצוחים ועוד. 

תכנון ומיצוב חנות

למנהלי החנות יש בדרך כלל רעיון וחשיבה על הנראות הנדרשת של החנות. לצורך מיקסום של שטח האחסון מתקינים בה מידוף מודולרי בדגמים המתאימים וציוד כמו סטנדים, שולחנות קופה, עגלות קניות ועוד כך שתהיה התאמה מיטבית לנוחותם של הלקוחות.

היישום בשטח לכל צורך הוא יצירתי ואופטימלי תוך חשיבה על כל תרחיש אפשרי ועל שינויים עתידיים במידת הצורך. בהדמיה אפשר לראות את בניית המידוף המודולרי תוך שימוש בכמה וכמה פריטים בגדלים שונים כדי לנצל את מלוא השטח בגובה הנחוץ כך, שיהיה נוח מאד לרוכשים. 

עקב הכניסה המאסיבית של רכישת פריטים שונים באופן מקוון נוצר צורך ברשתות קמעונאיות מסוימות ליצור שילוב של שיטת עבודה חדשנית ובעלת מעוף המאפשרת לכל לקוח לבחור בשיטה הנוחה עבורו לרכוש את הקניות בחנות בשיטת הon line  או בשיטת ה – off line כאשר ללקוחות החברה מוצגים במקביל מבצעים אטרקטיביים. מתקני התצוגה מבהירים לו את האופציות השונות כדי להקל עליו את הבחירה. 

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.