אחסנה קלה – מדפי מתכת

אחסנה קלה היא שיטת האחסון הנוחה והנגישה ביותר עבור בית העסק בהתאם לתחום עיסוקו. שיטת המידוף כוללת סיפוני מתכת אטומים המחוברים זה לזה וביניהם חוצצים, מגירות, מתלים ופריטים נוספים בכמות ובגודל המתאימים לכל שטח. שיטת האחסון הקל בנויה מפרופילים מודולריים מתאימה מאד לאזורי ליקוט, מינימרקטים, פלטפורמות וגלריות. החשיבה ההנדסית והתכנונית היא לבצע ניצול מקסימלי של השטח, כדי לאפשר אחסון בקנה מידה רחב. מטרת תכנונו של כל פרויקט הוא למקסם את כל האפשרויות בהתאם ליכולות של חומרי הגלם השונים, כושר הנשיאה של הציוד ופרמטרים הנדסיים המתווספים לשיקולים המקצועיים. המגמה היא להגיע לפתרון האפקטיבי ביותר לצורך תפעול קל ובמינימום של הוצאות פיננסיות.

מדפי מתכת - פתרונות אחסון לעומסים קלים מתוצרת חברת Metalsistem - איטליה

מערכת מדפים לאחסון קל – מאופיינת במגוון רחב של אביזרים משלימים כגון: מגירות, מתלים, וחוצצים.

למערכת סיפוני מתכת ופלסטיק אטומים ומחוררים העונים לדרישות מכבי אש. חוזק הציוד מאפשר שילוב של גלריות מעבר ופלטפורמות.

המערכת מיועדת בעיקר למינימרקטים, אזורי ליקוט וכד'.

אחסנה קלה למפעלים ומחסנים

בהקמה של כל מרחב, מתבצע שימוש נרחב באמצעים טכנולוגיים חדשניים ובשיטות ייצור מתקדמות המותאמים באופן ספציפי לכל מקום ומייעלות את שיטות העבודה בו. מסלולי ההליכה, הליקוט והאריזה מתוכננים מראש באופן מדוקדק ומיועדים לעסקים ייעודיים בכל תחום כמו מפעל ליצור מזון, מפעל ליצור כבלים ועסקים מגוונים נוספים.

שיטות העבודה המתוחכמות מאפשרות למפעלים להקים מידוף המשנה את אופן העבודה במחסנים מקצה לקצה כמו בניית גלריה קלה מעל גלריה כבדה, גלריית מעברים מפרופילים ארוכים המחוברים זה לזה. ההיערכות החדשה מייתרת את הצורך להשתמש במנופים בגדלים שונים או בבמות הרמה כדי לבצע פעולות יום יומיות במפעל.

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.