מחלקת פארם BE שופרסל

מחלקת הפארם בסניף יהוד של שופרסל היה עבורנו בחברת בוכוולטר פרויקט מאתגר ששילב בחירת מגוון מוצרים שיתאימו לצרכים המדויקים של הלקוח, התאמת המוצרים לקו המיתוגי שהובל על ידי שופרסל, פתרונות תאורה ועוד.  מדובר בפיילוט של רשת שופרסל, שמעוניינת בהדרגה להכניס לכל סניפי שופרסל-דיל מודל של "חנות בתוך חנות", כלומר שמותג הפארם החדש BE יהווה מעין מחלקת פראם בתוך החנות, שממוקמת בתוך סניפי הרשת. לצד חנות פארם, סניפי BE צפויים לכלול גם בתי מרקחת, ובהם דלפקי רוקחים עם יחידות אקוסטיות מיוחדות המאפשרות פרטיות מקסימלית ללקוחות בשיחותיהם עם הרוקחים.

תכנון סניף BE בתוך שופרסל יהוד לקח לצוות של שופרסל כ-3 חודשים, אך מהרגע שכל הפרטים הוסכמו איתנו בבוכוולטר, הזדרזנו והספקנו לייבא את המדפים תוך שלושה שבועות. שבוע נוסף נמשכה ההתקנה עצמה במקום ובסופו הפיילוט יצא לדרך.

ניתן לראות בתמונות את מדפי התצוגה ואת כיסויי המדפים – האדרים – שהיוו הן פתרון עיצובי אלגנטי והן מענה פרקטי לצורך של הרשת בכיסוי נוח לשימוש ולהסרה. 

לאור שביעות הרצן של שופרסל מהעבודה שלנו, ובהתאם למידת ההצלחה של שופרסל בבדיקת המודל החדש, נראה שבחודשים נעזור לשופרסל להקים עוד את המחלקות הבאות של BE בסניפי שופרסל-דיל ברחבי הארץ, ומודל ה"חנות בתוך חנות" יושלם. 

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.