התאמת שיטות האחסון לצורך בכל תחום עיסוק

שיטת האחסון בכל מחסן ללא קשר לגודלו הפיזי תואמת את תחום העיסוק. כל עסק מחפש את שיטת המידוף ואת פתרונות האחסון היעילים ביותר כדי לנצל כיאות את מלוא השטח.

כל חברה בוחרת מתוך ההיצע הקיים את הדבר התואם את החשיבה התכנונית כך שיענה על הצרכים שלהם והם יוכלו להגדיל באופן משמעותי את הקיבולת של הפריטים המאוחסנים במחסן. 

מידוף נע 

קיימים מחסנים ומרלוגים אשר בהם מותקנים על רצפת המחסן מסילות, אשר על גביהן מתקינים מערכת מידוף המאפשרת אחסון כמעט כפול בשטח זהה. הבדל כה משמעותי בניצול השטח הוא נתון משמעותי עבור כל עסק.

בכל צורך בשליפה של מוצרים, מגיעים לשורה הרלוונטית כאשר הרווח הנותר בין המדפים הוא מעבר אחד בלבד וכך המחסן מנוצל באופן אופטימלי. אם בעבר היו בו כחמש מאות מדפים, כעת יהיו בו סביב אלף מדפים. 

בחלק הקידמי או הצדי של מערך המידוף יוצרת הנהלת העסק שילוט על פני כל המרחב החיצוני כדי לתעד את מגוון המוצרים הקיים בכל שורה, על פי שמות המוצרים, תיאורם או המספרים הקטלוגים שלהם באופן נוח לשימוש.

כל מחסן בנוי ממערך של מדפי מתכת המתאימים לאחסונם של כל סוגי המוצרים הן מוצרים קלים והן מוצרים כבדים, בהתאם לסוג המוצר. הימצאותם של פי שניים מדפים מאפשרת לכל הנהלת של מחסן לבצע תוכניות אסטרטגיות לטווח הרחוק ולסווג באופן הגיוני את המוצרים המיועדים לאחסון.

מידוף נע מסוג זה גם קיים גם במחסנים ישנים של עסקים שונים אשר קיים בהם צורך לבצע שינוי מהותי ולנצל את השטח כולו באופן מיטבי, כדי לא להיכנס להוצאות פיננסיות של השכרת מחסן נוסף על כל המשתמע מכך. 

ביישום המידוף הנע אפשר להכפיל את קיבולת המחסן ולאחסן בו כמות שהיא כמעט כפולה של מלאים שונים.

מידוף נע קיים בעיקר במחסנים אשר אין בהם תנועות מרובות של מלאי והם מסוגלים להתנהל בדרך זו ביום יום, תוך שימוש במעבר אחד פתוח בלבד. 

פרויקטים בתחום המידוף הנע

  • במחסן המיועד לאחסנת תוצרת חקלאית שגודלו כ – 900 מ"ר, בוצעה התקנה בשיטה יעילה זו של 2.088 משטחים. אילו בוצעה במחסן זה שיטת אחסון שונה, שטח האחסון הכללי היה סביב 1.000 מדפים בלבד. 
  • במחסן המיועד למוצרים טכניים שגודלו כ – 380 מ"ר, בוצעה הקמה של 546 מדפים בשיטת המידוף הנע. התכנון המדויק יצר ניצול מרבי של השטח לעומת שיטת אחסון אחרת אשר בה כמות המדפים המקסימלית הייתה סביב 250 מדפים בלבד. 

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.