ירקות ופירות

תצוגת פירות וירקות מטבעה מושכת תשומת לב בשל הססגוניות הטבעית המתלווה למוצרים. עובדה זו נכונה גם לגבי דוכנים פשוטים המציגים את מרכולתם בשוק, אך בבוכוולטר, מדפי איחסון לחנויות, מעניקים ערך מוסף לפרישת הפרות והירקות לעיני הלקוח. 

מחלקת הירקות הינה מחלקה בסיסית בכל סופרמרקט. יש לה חשיבות גבוהה ביחס למחלקות האחרות מבחינת תדירות הקניות, היקפן והצורך הממשי בהן. 

החלוקה לגבהים שונים מעצימה את חווית ההתרשמות מהצבעים, מהריחות המזמינים, המרקמים השונים והרבגוניות הכללית. המבחר הנגלה נגיש לקונה המבקש לברור לו מהמיטב, ומאפשר לו לבחון את השפע במבט בקורתי.

בפירות וירקות קימת שונות רבה לאורך השנה מבחינת הסחורה המוצעת, ולכן חשוב שתהיה אפשרות לשנות את מבנה המידוף על פי הצורך. גם המחירים נעים בהתאם לציר הזמן, מתחילת העונה עד סיומה, כך שמקום המוצר עובר בהתאם ממקום גבוה, דהיינו פרי יקר יותר או יוקרתי למקום נמוך ועממי בירידת מחירים. הייחודיות של מידוף הירקות היא בכך שניתן להרכיבו באופן מודולרי, ולשנותו לפי לצורך.

האחסנה הקלה שלנו מאפשרת להרכיב את מדפי הירקות והפירות מחומרים שונות בהתאם להעדפת הלקוח, ולשנותו לפי גודל המחלקה. מבנה עץ משרה אוירה ביתית, מדפי מתכת מעניקים תחושה עניינית, ומדפים מכוסי דשא סינטטי מתאימים בעיקר לירקות רגישים הזקוקים לתנאי איחסון אופטימלים.

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.