מדפים לסופרמרקט

מדפים במחשבה תחילה

ידוע לכולנו שהמדפים הם אחד המרכיבים הבסיסיים ביותר לכל בית עסק. אך גם מוצר כה בסיסי כמו מדפים לסופר, מחייב התייחסות מקצועית ודורש בחירה ותכנון נכון ומדויק כדי להפיק את מירב התועלת מהשימוש בו. המדף חייב להתאים לאופי הסופרמרקט או החנות וכן להתאים לסוג המוצרים הנמכרים, כמו גם – להיות ממוקם נכון במרחב החנות כדי לוודא זרימת לקוחות רצויה ורווחית בבואם לערוך קניות בסופר.

את שני ה"מוצרים" הללו:

  1. המדף הנכון
  2. המיקום האופטימלי של המדפים בחנות (תוכנית מערך)

מספקת חברת בוכוולטר תצוגה ואחסון בע"מ.

המדף הנכון

גם כאן הנושא מורכב משני גורמים עיקריים:

  1. איכות ורמת המחירים של המוצרים הנמכרים, מחייבת מדפים / אמצעי תצוגה המתאימים באיכותם ורמת גימורם.
    נתקשה למכור מוצרים יקרים בתצוגה "בזארית", וכמובן גם להיפך.
  2. מוצרים שונים ללא קשר לאיכותם ומחירם מחייבים מדפים ואמצעי תצוגה שונים ויעודיים. לדוגמא: סוללות ומברשות שיניים וכד' ימכרו היטב שהם מוצגים על גבי ווי תליה, ולא בתפזורת על המדף בסופרמרקט. בשמים ימכרו טוב יותר כאשר הם מוצגים על גבי מדפי זכוכית, מה שאינו נכון עבור בקבוקי שמן שימורים ואבקות כביסה.

לחברת בוכוולטר יש להציע מגוון רחב ביותר של פתרונות מידוף ותצוגה. המדפים מותאמים לרמת וסוג המוצר הנמכר בחנות או בסופרמרקט. המגוון כולל ממדפים בסיסיים ביותר ועד מערכות מידוף מתוחכמות ויוקרתיות.

כמו כן, בחברתנו מצויים כל הפתרונות הנדרשים למדפי אחסנה לכל סוגי החנויות והסופרמרקטים / מינימרקטים.

המיקום האופטימלי של המדף

לחברת בוכוולטר ידע וניסיון של שנים רבות בתכנון והקמה של חנויות בכל מגוון הקטגוריות הקמעונאיות: מזון (מינימרקט, סופרמרקט, מכולות ועוד..) ,פארם, D.I.Y , חנויות צעצועים, כלי בית ,כלים חד-פעמיים, חנויות נוחות, חנויות Non-Food ועוד.

בכל אחת מהקטגוריות הנ"ל קיימים כללים מאוד ברורים כיצד לתכנן את החנות כך שהמדפים ימוקמו נכון, ויצרו מסלולי קניה נכונים של הלקוח להבאת מירב הרווחיות לבית העסק.

אנו מגיעים לבית העסק, לומדים את תחום העיסוק המבוקש, ולוקחים מידות של החנות.
עם נתונים אלו מכינים תוכנית מערך ממוחשבת התואמת את דרישות  בעל העסק, תוך שימוש בניסיון הרב שרכשנו במהלך השנים.

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.