שולחנות קופה

שולחנות קופה של בוכוולטר נבחנו בקפידה ואושרו על ידי מכון התקנים.

לחברה שולחנות קופה ודלפקי קופה במגוון רחב של מידות צבעים וסוגים, עם מסוע או בלי מסוע.

קיימת גמישות רבה בהתאמת השולחן לצרכים היחודיים של הלקוח.

אספקה מהירה מהמלאי!!

שולחנות הקופה של בוכוולטר מתאימות לסופרמרקטים, מינימרקטים מכולות ומגוון רחב של חנויות.

לצפייה בשולחנות קופה לחנויות קטנות

צרו איתנו קשר ונתאים לעסק שלכם שולחן קופה

שולחן קופה רונדו - לחנויות קטנות

 שולחן הקופה של רונדו מיוצר על ידי בוכוולטר, ומהווה פיתרון אידיאלי בעיקר עבור חנויות קטנות שנמצאות במרכזי ערים ולא יכולות להגדיל את שולחנות הקופה משיקולי מקום.

חנויות נוחות רבות מתמודדות עם האתגר – אם בעבר היו נערכות לקניות קטנות של מוצרי בסיס כמו חלב, לחם, ושתייה קלה, כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לקנות סלי קניות גדולים בחנויות אלה. שולחן הקופה צריך להיות רחב דיו כדי להכיל את הקניות הגדולות, מבלי לתפוס יותר מדי מקום בחנות הקטנה.

למשל, חנויות רבות כדוגמת AM:PM  או קופיקס, נדרשות להגדיל את שולחן הקופה כדי לתת מענה לצרכי הלקוחות.

אותו גודל שולחן – יותר מוצרים

שולחן קופה רונדו , עונה על הצורך של החנויות הקטנות – הוא בעל אמבטיית הנחה גדולה, מה שמאפשר להניח יותר מוצרים על השולחן מבלי לתפוס הרבה מקום בשטח. כך השולחן נשאר באותו גודל, ולא מעמיס על החנות הקטנה, אך ניתן להניח עליו יותר מוצרים.

איך תדעו ששולחן הקופה רונדו מתאים לעסק שלכם?

  • שולחן הקופה רונדו מתאים בעיקר לסניפים קטנים בתוך הערים, לחנויות נוחות, או מכולת שכונתית בהם סלי הקניות ממשיכים לגדול. אמבטיית ההנחה הרחבה מאפשרת הנחה של מוצרים רבים, שמתאימים לסלי קניות גדולים.
  • שולחן הקופה רונדו יכול לשמש כקופות אקספרס קטנות בחנויות גדולות.
  • בחנויות קטנות וצפופות בהן אין מספיק שטח ויש צורך בקופה נוספת, שולחן הקופה רונדו יהיה הפתרון האופטימלי, משום שגודלו קטן אך ניתן להניח עליו מוצרים רבים.

שולחן קופה רונדו - מידות

רוחב חזית העמדה הוא 60 מטרים ,עומק העמדה הוא 1.10 מטרים. שימו לב שניתן לחבר מספר יחידות ברצף לפי התנאים במקום. מידותיו הקטנות מתאימות לחנויות קטנות במרכזי ערים.

התאמה אישית לעסק שלכם

ניתן להתקין בחזית שולחן הקופה רונדו מתקנים קלאסיים להצגת חטיפים, מסטיקים, וחטיפי אנרגיה.

שולחן קופה מדגם רואנדו שמיוצר על ידי בוכוולטר, אושר על ידי מכון התקנים, והורכב מתוך מחשבה על הצרכים שלכם. השולחן גמיש לצרכי הלקוח, וניתן לבצע התאמות במידה, צבע, סוג, והוספת מסוע. היועצים שלנו יוכלו להתאים עבור העסק שלכם שולחן לקופה, תוך מתן שירות ואספקה מהירה.

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.