מרלו"ג חדש לשופרסל הוקם תוך 3 חודשים על ידי בוכוולטר

בניית מרלו"ג שופרסל מודיעין

חברת בוכוולטר תצוגה ואיחסון סיימה לאחרונה את הקמת המרכז הלוגיסטי החדש של רשת שופרסל באזור התעשייה מודיעין.
במרלו"ג המכיל 25 אלף מ"ר שטחי אחסון, נעשה שימוש בטכנולוגיה חדשנית, במסגרתה כל המערכת היא ללא ריתוכים להקטנה משמעותית של בלאי.
הפעלת המרלוג באמצעות מערכות אלו תאפשר יעילות אספקה אופטימאלית תוך אבטחת איכות מוקדפת. המרלו"ג החדש הוא חלק מהחלטה של שופרסל להגביר תחרותיות באמצעות יעילות.
הבחירה בחברת בוכוולטר לא הייתה אקראית. בוכוולטר תצוגה ואיחסון היא מהחברות הוותיקות בארץ בתחום האחסון, ובעלת ניסיון של למעלה מ- 25 שנים במהלכן הקימה מאות מחסנים וחנויות.
 לצד הניסיון הרב, מעמידה בוכוולטר מחלקת הנדסה ותכנון המאפשרת להתמודד בהצלחה ובמהירות עם האתגר.
המרלו"ג משתרע על שטח של כ-85 דונם, סה"כ הגובה הכולל של העמודים- 45 ק"מ, סה"כ אורך אחסנה – 23 ק"מ, סה"כ אחסנה של 23 אלף משטחים, סה"כ כושר נשיאה כולל של 30 אלף טון, גובה האחסנה – 11 מטר וכושר הנשיאה למר' רצפה -כ-5 טון.
יש לציין כי במקום נעשה שימוש בחצי מליון ברגים ואומים!
המרלו"ג החדיש שתוכנן לתמוך ביעדי הצמיחה של שופרסל בעשורים הקרובים, מתבסס על טכנולוגיות מתקדמות ועל מערכות ממוכנות ומשולבות כגון: אחסון משטחים, מערכת גלילית מסוג Push Back ומערכת ליקוט לקרטונים מסוג FLOW.
"נתנו מענה לשאיפות של שופרסל בהקמת מרלו"ג שיתמוך בשיפור איכות ורמת השירות שמספקת שרשרת האספקה בשופרסל, שיפור יעילות התפעול וצמצום עליותיו, ויצירת סביבת עבודה איכותית ובטיחותית" מציין רונן בוכוולטר, מנכ"ל משותף ובעלים.
רון כהנוב, מנכ"ל משותף ובעלים בחברת בוכוולטר תצוגה ואחסון: "תכנון התחשבנו בצווארי בקבוק נפוצים, ותכננו מערכות שיקלו על העמוס בתקופת חגים ומבצעים. הצורך של שופרסל במרלו"ג היה גדול והיה לחץ לסיימו מהר. ההקמה הייתה מהמהירות שהיו אי פעם לפרוייקט כזה. תוך שלושה חודשים הוקם המרלו"ג, פרוייקטים בהיקפים זהים נבנים לעיתים ביותר מעשה חודשים!".

לדבריו, החברה עמדה באתגר בדגש על ההקמה והמסירה המהירה הודות לשלושה גורמים מרכזיים: מחלקת הנדסה גדולה ומנוסה, ריבוי צוותי עבודה מקצועיים פנימיים שנרתמו להקמה וקשרים מיוחדים עם היצרנים בחו"ל. תכנון הפרויקט ואספקת החלקים בסנכרון מלא למצב בשטח, הביאו לכך שלמעלה מ-700 טון ציוד, ויבוע של כ-50 מכולות, הגיעו בתזמון מדוייק לפי התקדמות העבודה והדרישה. העבודה לא נפסקה לרגע, למעשה העבודות בשטח החלו כבר לאחר שלושה שבועות מקבלת הפרויקט.
"היתרון של בוכוולטר ברור", מסכם רונן בוכוולר. "אנו בין הבודדים בארץ שיכולים להירתם לפרויקט כזה בכל מאודנו בלי לפגוע בעבודה השוטפת שלנו עם יתר הלקוחות שלנו. מהנסיון שלי שחקנים מובילים בחורים ספקים מובילים. כשהרשת הקמעונאית הגדולה בארץ בוחרת שותף לפרויקט אסטרטגי כזה, אנחנו הבחירה הברורה"
אלון גני

מתוך כתבה שהתפרסמה ב"על המדף" גליון 46 – פברואר מרץ 2014. לצפייה בכתבה המקורית לחצו>>
לצפייה בגלריית תמונות של הקמת המרלו"ג לשופרסל מודיעין, לחצו>>

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.