הסוף לזמני ההמתנה הארוכים ברשתות המזון:

חברת 'בוכוולטר תצוגה ואחסון בע"מ' פיתחה בשיתוף עם חברת "קומקס" שולחן קופה אוטומטי מהיר שיקצר באופן משמעותי את תהליך התשלום בסופרים ובמרכולים הגדולים ויצמצם דרמטית את זמני ההמתנה הארוכים.
השולחן מכיל 4 אזורי איסוף מוצרים בחלקו האחורי של המסוע הראשי המאפשרים לקונה לאסוף את מוצריו מבלי שיעכב את הבא אחריו בתור לקופה. לאחרונה נערך פיילוט מוצלח בסניף רמי לוי בשילת והיזמים מתעתדים להפיץ את המיזם בסניפים נוספים ברחבי הארץ

מי מאתנו לא חש על בשרו את חוויית ההמתנה הארוכה בקופת הסופר במהלך הקניות.  ההמתנה כרוכה בסבלנות רבה, לעיתים, רבה מדי בזמן שלעולם לא יוחזר לנו. אנו עומדים בתור וממתינים לאדם שלפנינו שיסיים לפרוק את העגלה העמוסה על המסוע, העברת המוצרים במחשב, אריזתם, ביצוע התשלום הסופי (אחרי שהציעו לנו את מיטב המבצעים). כל הליך שכזה יכול לקחת כ-20 דקות בממוצע בשעות העומס, וזה בהנחה שאתה הבא בתור ולא נניח השלישי או הרביעי, אז זמני ההמתנה ארוכים עוד יותר.

חברת בוכוולטר – העוסקת בתחום הלוגיסטיקה ומתן פתרונות אחסון ותצוגה לרשתות קמעונאיות ומפעלי תעשייה – פיתחה לאחרונה מיזם חדשני שעונה בדיוק לבעיה זו. החברה צלחה את הפיילוט הראשון בפיתוח שולחן קופה שיקצר באופן משמעותי את תהליך התשלום ויצמצם משמעותית את זמני ההמתנה. הפיילוט בוצע לאחרונה בסניף רמי לוי בשילת וצפוי להיכנס לשימוש מלא בסניפים נוספים בעתיד.

שולחן הקופה האוטומטי שפותח ע"י חברת בוכוולטר ובשיתוף חברת קומקס (ספקית הסורק והתוכנה), מכיל מסוע המוביל את המוצרים לסורק שמעדכן באופן אוטומטי את חשבון הקניה. לאחר הסריקה, מנתב המסוע את המוצרים לאחד מ-4 אזורי האיסוף הקיימים בשולחן. דפוס פעולה זה מאפשר לקונים להעביר את מוצריהם, זה אחר זה, מבלי להמתין לקונה הראשון שיאסוף את מוצריו. בנוסף, תהליך קליטת מחירי המוצרים ע"י הסורק קצר יותר משום שזה נעשה באופן אוטומטי, מהיר וללא התערבות אנושית.

מערך מסוג זה הוא בין הפתרונות המתקדמים ביותר במגמה העולמית לקיצור זמן הליך הקניה ברשתות המזון ולשיפור חווית הקניה. השימוש בשולחן הקופה הזה לא יבטל את הקופות המאוישות, ויופעל בעיקר בשעות ובימים שבהם יש עומס קונים רב בחנות – בסופי שבוע ובזמני טרום החגים.

מעבר לרמת שרות גבוהה ומשופרת ללקוח, החנות מרוויחה שטח ריצפה – משאב יקר לכל חנות, בכך שמתקן אחד משרת מספר לקוחות בו זמנית – וצורך הרבה פחות שטח רצפה מהחלופה המסורתית. בנוסף, החנות תוכל לקלוט יותר לקוחות בפרק זמן נתון, וכפועל יוצא תוכל להגדיל את רווחיה.

רון כהנוב – מנכ"ל חברת 'בוכוולטר תצוגה ואחסון': "כחלק מהמגמה העולמית לקיצור זמן השהייה של הלקוח ברשתות המזון, פיתחנו את השולחן האוטומטי אשר צפוי לשפר מאוד את חווית הקניה של הלקוח ולחסוך בעלויות לבעל העסק. פיתוח זה עונה על הצורך של הישראלי הממוצע לקבל שירות מהיר מבלי להתעכב בתור לקופה. פתרון זה הוא חלק ממגמה עולמית של חיפוש פתרונות  לשיפור חווית הקניה והתאמתה לעידן הטכנולוגי החדש, ואנחנו שמחים להיות פורצי דרך בתחום."

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.