מרלו"ג שופרסל – שיא טכנולוגיה, ושיא במהירות הקמה.

חברת בוכוולטר תצוגה ואחסון בע"מ סיימה לאחרונה את ההקמה של המרכז הלוגיסטי החדש של שופרסל על שטח של 25,000 מ"ר באזור התעשייה במודיעין.

במרלו"ג נעשה שימוש בטכנולוגיה חדשנית, בה כל המערכת היא ללא ריתוכים והקטנה משמעותית של הבלאי.

הפעלת המרלו"ג באמצעות מערכות אלו תאפשר יעילות אספקה אופטימלית תוך אבטחת איכות מוקפדת.

המרלו"ג החדש נבנה כחלק מהחלטה של שופרסל להגביר תחרותיות באמצעות יעילות.

המרלו"ג ממוקם באזור התעשייה של  מודיעין ומשתרע על שטח של כ – 85 דונם, והוא כולל:

25,000 מ"ר לאחסון, סה"כ הגובה הכולל של העמודים – 45 ק"מ, סה"כ אורך האחסנה – 23 ק"מ, סה"כ אחסנה של 23,000 משטחים, סה"כ כושר נשיאה כולל – 30,000 טון, גובה האחסנה – 11 מ', וכושר הנשיאה למ"ר רצפה – כ-5 טון.

המרלו"ג החדיש, שבמהלך הקמתו נעשה שימוש בכחצי מליון ברגים ואומים, מתבסס על טכנולוגיות מתקדמות ועל מערכות ממוכנות ומשולבות כגון : משטחים, מערכת גלילים מסוג Push Back, ומערכת לליקוט קרטונים מסוג Flow .

המרלו"ג תוכנן לתמוך ביעדי הצמיחה של שופרסל בעשורים הקרובים. "חברת בוכוולטר נתנה מענה לשאיפות של שופרסל בהקמת מרלו"ג שיתמוך בשיפור איכות ורמת השירות שמספקת שרשרת האספקה בשופרסל, שיפול יעילות התפעול וצמצום עלויותיו, ויצירת סביבת עבודה איכותית ובטיחותית" אומר רונן בוכוולטר מנכ"ל משותף והבעלים של החברה.

לדברי רון כהנוב, אף הוא מנכ"ל משותף ובעלים " בתכנון התחשבנו בצווארי בקבוק נפוצים, ותכננו מערכות שיקלו על העומס בתקופות חגים ומבצעים.

הצורך של שופרסל במרלו"ג היה גדול, והיה לחץ לסיימו מהר. ההקמה הייתה מהמהירות שהיו אי פעם לפרויקט כזה. תוך שלושה חודשים הוקם המרלו"ג. פרויקטים בהיקפים זהים נבנים לעיתים ביותר מעשרה חודשים.

 

מתוך:

כתבה שהתפרסמה ב"לוגיסטיקה" שינוע, אחסון, אריזה והפצה.

גיליון 145 מרץ-אפריל 2014

בוכוולטר - מונח טוב יותר

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

לקוחות יקרים, קבוצת בוכוולטר עומדת לצידכם ולצד כל מדינת ישראל וחיילנו ברגעים קשים אלו. אנו זמינים עבורכם במייל ובווטסאפ לכל עניין.

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.